היתרונות שלנו 

 

המשימות

 

  • מקוריות, מתוחכמות (המשתתפים תלויים אחד בשני) ולא צפויות. לדוג': במירוץ למיליון, במשימת טבעת האש, הילדים צריכים להעביר את כל שאר חברי הקבוצה בתוך טבעת האש מבלי שהם נוגעים בה.

 

  • רוב מוחלט של המשימות מבוצע בהשתתפות כל חברי הקבוצה (ואלו שלא, החברים צופים ומעודדים את הנציג/ים שלהם בזמן ביצוע המשימה) – לדוג': במלחמת המפתחות, במשימת המבוך, כל הילדים אוחזים בחבלים וצריכים לנווט את המבוך כך צריכים להעביר את הכדור במבוך מצד אחד לצד שני מבלי לגעת במבוך). 

 

  • הנחייה- כל המפעילים של החברה עוברים סדנת הנחייה, בה הםלומדים כיצד להגיש כל חלק בתחרות, תוך שמירה על מתח ותחרויות לכל אורך התחרות (ולא להגיע למצב שהמשימות לא מעניינות או קבוצה אחת צוברת פער שמייאש את הקבוצה השניה). המפעילים לומדים בדיוק באיזה רגע להפעיל את המוזיקה, באיזה רגע לעצור, איך להכריז על הקבוצה המנצחת במשימה, איך לעודד את הקבוצה המפסידה במשימה, וכיצד לשמור על עיניין.

 

  • ארט ואביזרים- הפעילויות האתגריות של גבעתי כוללות שימוש בארט (עזרים פיזיים הממחישים רעיון) ואביזרים, היוצרים אווירה בדמות הפקת טלוויזיה. הארט כולל: קובייה למיקרופון, דגלים ו/או שלטים עם לוגו התכנית, פרסים תואמים (בהישרדות: שרשרת גולגולת או שרשרת דיסקית, במלחמת המפתחות שרשרת מפתחות)​.

סוגי פעילויות גיבוש:

חפשו אותנו בפייסבוק

עקבו אחרינו באינסטגרם​

דברו איתנו בוואטספ!