הפסטיבלים של גבעתי מגישים לכם 4-6 מתחמי פעילות בשלל נושאים, תמיד- המקוריים והעדכניים ביותר בנקודת הזמן. המתחמים פותחו ע"י מחלקת הקריאייטיב של גבעתי, כך שלרוב, הם פועלים בצורה כזו שעל הילדים וההורים להשלים את הפעילות במתחם מסוים, לפני שיוכלו לעבור למתחם הבא.

הניסיון רב השנים שלנו, בביצוע פסטיבלים, עוזר לנו להדק ולשפר כל אחד מהמתחמים תוך ירידה לפרטים הקטנים. 

פסטיבל טרולים 

 

גילאים: 3-12

פסטיבל צבעוני, ייחודי, הכולל את מתחמי הטרולים האהובים על כל הילדים הכולל בין היתר: מתחם אומנו-טרול מלא בצבע, מתחם טרול מייק אובר, בו נכנס ילד, יוצא טרול, ועמדת צילום עם בובת טרוליק. כמו כן יעברו הילדים את מסלול הכשרת הטרולים בו ילמדו, ללכת, לקפוץ, לרקוד ולשאוג משמחה כמו טרולים. בין התפאורות הטרוליות המרהיבות יפגשו הילדים את הטרולים המטיילים, ולסיום יהנו ממופע טרולים מרתק ויפהפייה

 

מתחם אומנו-טרול

גילאים: 3-12

כמות משתתפים בסבב: עד 15

משך זמן כל סבב: 25 דק'

תוכן ופעילות: הנכם מוזמנים אל מתחם האומנות, בו כל ילד יקבל קן ציור מקצועי, ובאמצעות שלל צבעים יצייר ויצבע להנאתו את דמויות הטרולים האהובות.

 

פוטו טרול

גילאים: מתאים לכל המשפחה

תוכן ופעילות: הנכם מוזמנים להצטלם עם טרוליק הטרול, ולקבל תמונה במיתוג הפסטיבל על גבי מגנט למזכרת!

 

טרול מייק אובר

גילאים: 3-12

תוכן ופעילות: מהפך! נכנס ילד, יוצא טרול.. כל הילדים מוזמנים להגיע אל סלון הטרולים- בו כל ילד יקבל איפור פנים, תסרוקת וצבע כמו של טרול אמיתי. 

 

סטיבל חיות

 

גילאים: 3-12

פסטיבל חוויתי ייחודי, מעשיר, מרחיב אופקים, פונה לכולם. הפסטיבל כולל בין היתר:

מפגש של הילדים עם חיות אקזוטיות ונדירות, אותן יכירו מקרוב בפינת הליטוף מתחם האכלת חיות, ומתחם הצילום עם החיות. בין התפאורות המרהיבות של דמויות חיות מפורסמות יהנו הילדים ממתחם סדנאות יצירה מקוריות בנושא חיות, ממנו יוצא כל ילד עם תוצר למזכרת מהפסטיבל. לסיום, יהנו הילדים ממופע גן החיות

פסטיבל חזרה לבית הספר

 

גילאים: 4-12

פסטיבל חינוכי הכולל מתחמי סדנאות, חוויה ומופעים לקראת השנה החדשה! הפסטיבל כולל בין היתר:

מתחם סדנאות בו כל ילד יוצא עם תוצר שימושי לבית הספר, מתחם שנת לימודים בטוחה בו ילמדו הילדים על עקרונות בטיחות בדרך לבית הספר וחזרה. כמו כן יכנסו הילדים אל מתחמי העברית, האנגלית והחשבון, בכל אחד מהם יקבלו משימות, משחקים ותרגילי העשרה אשר יקלו יביאו אותם מוכנים יותר לקראת שנת הלימודים.

התכנים לפסטיבל זה פותחו באמצעות ליווי יועצים פדגוגים ואנשי חינוך. לסיום יהנו הילדים ממופע שלום כיתה א'

פסטיבל מסביב לעולם

 

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית להאמית קרהשק סכעיט דז מא, מנכם למטכין נשואי מנורך. נולום ארווס סאפיאן - פוסיליס קוויס, אקווזמן ושבעגט ליבם סולגק. בראיט ולחת צורק מונחף, בגורמי מגמש. תרבנך וסתעד לכנו סתשם השמה - לתכי מורגם בורק? לתיג ישבעס.

פסטיבל סיפורי ילדים

 

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית להאמית קרהשק סכעיט דז מא, מנכם למטכין נשואי מנורך. נולום ארווס סאפיאן - פוסיליס קוויס, אקווזמן ושבעגט ליבם סולגק. בראיט ולחת צורק מונחף, בגורמי מגמש. תרבנך וסתעד לכנו סתשם השמה - לתכי מורגם בורק? לתיג ישבעס.

פסטיבל זהירות בדרכים

 

משחקים בדרכים

גילאים: 3-12

תוכן ופעילות: סבב משחקים מהנים משחקים שבאמצעותם לומדים הילדים על חשיבות הזהירות בדרכים ומסגלים הרגלים זהירים.  הילדים ילמדו על תמרורים, כיוונים בדרכים, עולם מושגי זהירות בדרכים המותאם לגילם ועוד. בנוסף ישתתפו בשעשועון זהירות בדרכים בו מנחה השעשועון ילמד אותם כיצד לנהוג במצבים שונים.

 

מצטלמים בדרכים

גילאים: מתאים לכל המשפחה

תוכן ופעילות: הקהל מוזמן להצטלם בכלי רכב מרהיב במיוחד ולקבל מגנט ממותג עם לוגו הקניון, לא לשכוח כמובן לחגור חגורת בטיחות!

 

 

יוצרים בדרכים

גילאים: 3-8

כמות משתתפים בסבב: עד 32

משך זמן כל סבב: עד 30 דק'

תוכן ופעילות: מתחם סדנאות זה"ב: רכב, תמרורים, רחוב משולב ועוד. כל ילד מקבל ערכה אישית וחומרי יצירה, ויוצא מהמתחם מלומד ועם מזכרת מהפסטיבל.

 

לומדים בדרכים

גילאים: 5-12

כמות משתתפים בסבב: עד 20

משך זמן כל סבב: 25 דק'

תוכן ופעילות: כל הילדים מוזמנים לתפוס מקומות, לימודי ה"תאוריה" יוצאים לדרך. בואו ללמוד על חוקי הכביש, התמרורים, זכות הקדימה ועוד. רק ילד אשר יסיים בהצלחה את מבחן התיאוריה, יקבל רכב ויוכל לעלות על הכביש.  

 

נזהרים בדרכים

גילאים: 3-12

כמות משתתפים בסבב: עד 15

משך זמן כל סבב: 12 דק'

תוכן ופעילות: מתחם הדמיית כביש, בו כל ילד מקבל כלי רכב לנסיעה בדרך משולבת הכוללת ציות לתמרורים, רמזור אמיתי, הבחנה ברכבים אחרים ועוד. 

חפשו אותנו בפייסבוק

עקבו אחרינו באינסטגרם​

דברו איתנו בוואטספ!