נזהרים בדרכים

גילאים: 3-12

כמות משתתפים בסבב: עד 15

משך זמן כל סבב: 12 דק'

תוכן ופעילות: מתחם הדמיית כביש, בו כל ילד מקבל כלי רכב לנסיעה בדרך משולבת הכוללת ציות לתמרורים, רמזור אמיתי, הבחנה ברכבים אחרים ועוד.

 

פסטיבל CARS- זהירות בדרכים

גילאים: 3-12

פסטיבל חינוכי, ססגוני ומעשיר הכולל לימוד הבטיחות בדרכים בדרך חוויתיית ומהנה ובאמצעות דמויות המכוניות המוכרות הכולל בין היתר:

מתחם משחקי זהירות בדרכים, בו יוכלו להשתתף הילדים בטורנירים אישיים או במשפחות ולזכות בפרסים. במקביל ישלימו הילדים את קורס הבטיחות בדרכים, בו ילמדו עקרונות בטיחות חשובים.

רק ילד שיסיים את הקורס יקבל רישיון נהיגה אותו יוכל לנצל במתחם הדמיית כביש הכולל רמזור אמיתי, ציות לתמרורים ונסיעה על כלי רכב מותאמים לכל הילדים.

הילדים לא יסיימו את הפסטיבל בידיים ריקות ויהנו מסדנאות יצירה הממחישות את חשיבות הזהירות בדרכים מהן כל ילד יוצא עם תוצר. לסיום יצפו בהצגת זהירות בדרכים מוזיקלית חינוכית.

חפשו אותנו בפייסבוק

עקבו אחרינו באינסטגרם​

דברו איתנו בוואטספ!

פסטיבל זהירות בדרכים

 

משחקים בדרכים

גילאים: 3-12

תוכן ופעילות: סבב משחקים מהנים משחקים שבאמצעותם לומדים הילדים על חשיבות הזהירות בדרכים ומסגלים הרגלים זהירים.  הילדים ילמדו על תמרורים, כיוונים בדרכים, עולם מושגי זהירות בדרכים המותאם לגילם ועוד. בנוסף ישתתפו בשעשועון זהירות בדרכים בו מנחה השעשועון ילמד אותם כיצד לנהוג במצבים שונים.

 

מצטלמים בדרכים

גילאים: מתאים לכל המשפחה

תוכן ופעילות: הקהל מוזמן להצטלם בכלי רכב מרהיב במיוחד ולקבל מגנט ממותג עם לוגו הקניון, לא לשכוח כמובן לחגור חגורת בטיחות!

יוצרים בדרכים

גילאים: 3-8

כמות משתתפים בסבב: עד 32

משך זמן כל סבב: עד 30 דק'

תוכן ופעילות: מתחם סדנאות זה"ב: רכב, תמרורים, רחוב משולב ועוד. כל ילד מקבל ערכה אישית וחומרי יצירה, ויוצא מהמתחם מלומד ועם מזכרת מהפסטיבל.

 

לומדים בדרכים

גילאים: 5-12

כמות משתתפים בסבב: עד 20

משך זמן כל סבב: 25 דק'

תוכן ופעילות: כל הילדים מוזמנים לתפוס מקומות, לימודי ה"תאוריה" יוצאים לדרך. בואו ללמוד על חוקי הכביש, התמרורים, זכות הקדימה ועוד. רק ילד אשר יסיים בהצלחה את מבחן התיאוריה, יקבל רכב ויוכל לעלות על הכביש.